Wróć do góry
Udostępnij

Rejestracja i płatności

Czy muszę się rejestrować?

Tak, rejestracja jest obowiązkowa i bezpłatna.

Jakie są metody płatności?

Za Boxy można płacić zwykłym przelewem, przelewem online lub osobiście.

Wysyłka i zwroty

Jak dostarczane są Box’y Jeździeckie?

Wszystkie pudełka wysyłane są Pocztexem oraz Paczkomatami Inpost. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, jak Twoja paczka opuści już nasz magazyn, otrzymasz numer śledzenia przesyłki.

Ile kosztuje wysyłka?

Koszt wysyłki Pocztexem wynosi 15 zł.
Koszt wysyłki poprzez Paczkomaty Inpost to 10,99 zł.

Co jeśli pudełko zostanie zniszczone w trakcie przesyłki?

Dokładamy wszelkich starań, by pudełka dotarły do odbiorców całe i zdrowe. W tym celu każdy Box pakowany jest dodatkowo w foliowe opakowanie. Jeśli jednak zdarzy się, że pudełko dotrze uszkodzone prosimy o spisanie protokołu przy kurierze a także prosimy o przesłanie zdjęć zniszczonego pudełka na nasz adres mailowy kontakt@boxjezdziecki.pl , by nasz zespół mógł zająć się daną sprawą i rozwiązać ją w sposób dla Państwa zadowalający.

Chcę przeznaczyć Box Jeździecki na prezent, co muszę zrobić?

Jak miło z Twojej strony. Po wejściu do poszczególnego Boxa, w polu „wiadomość do sprzedającego” prosimy o wiadomość: imię solenizanta/ki, życzenia oraz adres na jaki mamy wysłać box. Dołożymy wszelkich starań aby Solenizant był zadowolony.

Zawartość Boxów

Co znajdę w Box’ie Jeździeckim?

Same niespodzianki! W pudełku znajdziesz specjalnie produkty wysokiej jakości. Każde pudełko zawiera kilka produktów jeździeckich, wśród których może znaleźć się: sprzęt dla koni oraz jeźdźca, smakołyki, produkty do pielęgnacji sprzętu oraz koni, bony rabatowe, gadżety, a także wiele innych. A wszystko to pięknie zapakowane i utrzymane w jeździeckim klimacie.

Dla kogo odpowiedni jest Box Jeździecki?

Dla Ciebie! Ale również dla Twoich znajomych, przyjaciół jeżdżących konno. Dla Twojego instruktora, który lubi niespodzianki.

Jaka jest rzeczywista wartość pudełka?

Uważamy, że każdy Box Jeździecki powinien być wysokiej jakości, a cena za pojedyncze pudełko jest bardzo okazyjna, biorąc pod uwagę ceny przedmiotów znajdujących się w boxie. Zapewniamy, że naprawdę warto!

Jakie są założenia Box’u Jeździeckiego?

Dzięki zakupie Boxu zaoszczędzasz czas i pieniądze, to my selekcjonujemy produkty i dostarczamy je w okazyjnych cenach. Poza tym, nasze pudełka niosą radość i inspiracje, bo przecież najwięcej radości sprawia obdarowywanie innych w myśl zasady „Przyjemność dawania pamięta się dłużej niż przyjemność brania”.